nikolay_istomin (nikolay_istomin) wrote,
nikolay_istomin
nikolay_istomin

Луганску срочно нужна помощь - слушайте и смотрите

Оригинал взят у atrizno в Луганску срочно нужна помощь - слушайте и смотрите
Оригинал взят у hippy_end в Луганску срочно нужна помощь - слушайте и смотрите
"Надо, чтобы было хотя бы тысяч десять [людей], а это только СМИ могут сделать"Защитники Луганска надеются, что против большого числа мирных жителей действовать силовыми методами нынешние власти Украины все-таки не рискнут. Ведь согласно принятому этими же властями и продолжающему действовать постановлению от 20.02.2014 всем силовым подразделениям и структурам ЗАПРЕЩЕНО применять оружие и СПЕЦСРЕДСТВА на массовых акциях даже в том случае, если протестующими занято административное здание. И не только это. А лучше просто процитирую содержательную часть текста этого постановления, которое было принято легитимно и продолжает действовать. Текст на украинском языке, но надеюсь, оно будет понятно и без перевода. Обратите особое внимание на пункты 4 и 10:

Верховна Рада України постановляє:

1. Категорично засудити усі вияви насильства, що призвели до загибелі, поранень та каліцтв людей, їх тортур і катування, що відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких злочинів.

2. Кабінету Міністрів України, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству оборони України та підпорядкованим їм військовим та воєнізованим формуванням негайно припинити та не допускати надалі застосування сили. Заборонити використання будь-яких видів зброї та спеціальних засобів проти учасників акцій протесту.

3. Заборонити проведення антитерористичної операції, рішення про проведення якої оголошено Службою безпеки України та Антитерористичним центром України 19 лютого 2014 року, на всій території України чи в окремих її місцевостях.

4. Заборонити вищому військовому керівництву, командувачам з'єднань та підрозділів, посадовим особам, начальницькому та рядовому складу Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, посадовим особам прокуратури України та інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування України, об'єднанням громадян, установам і організаціям виконувати заходи, передбачені планом антитерористичної операції, як такі, що не відповідають Конституції України, законам України та спрямовані на незаконне обмеження прав і свобод громадян. [Выделено автором поста]

5. З метою реалізації пунктів 1 - 4 цієї Постанови:

1) Службі безпеки України невідкладно скасувати рішення про проведення на території України антитерористичної операції, яке оголошено Службою безпеки України та Антитерористичним центром України 19 лютого 2014 року;

2) Міністерству внутрішніх справ України невідкладно:

припинити блокування співробітниками правоохоронних органів транспортних комунікацій, вулиць, площ, провулків, бульварів у місті Києві та інших населених пунктах України;

вжити заходів для повернення особового складу, не задіяного в охороні державних установ, до місць постійної дислокації;

3) заборонити Міністерству оборони України використання Збройних Сил України в антитерористичній операції, рішення про проведення якої оголошено Службою безпеки України та Антитерористичним центром України 19 лютого 2014 року, а також невідкладно забезпечити повернення військовослужбовців до місць їх постійної дислокації;

4) Кабінету Міністрів України скасувати рішення про обмеження в'їзду транспортних засобів на територію міста Києва.

6. Кабінету Міністрів України, органам державної влади надати всю необхідну практичну допомогу сім'ям загиблих, а також забезпечити необхідне медичне лікування постраждалих і поранених.

7. Органам державної влади і місцевого самоврядування протягом п'яти днів з дня набрання чинності цією Постановою привести всі свої рішення у відповідність зКонституцією і законами України.

8. Службі безпеки України та Генеральній прокуратурі України негайно розслідувати усі факти закликів, заяв і діяльності осіб та формувань, які містять загрози територіальній цілісності Української держави. Про результати та заходи розслідування інформувати Верховну Раду України до 11 березня 2014 року.

9. Генеральній прокуратурі України:

1) провести повне розслідування фактів загибелі, поранень, травмування осіб - учасників подій в акціях з 30 листопада 2013 року. Двічі на місяць інформувати Верховну Раду України про хід таких розслідувань до повного їх завершення;

2) забезпечити негайне звернення до суду органами досудового слідства з клопотаннями про звільнення з-під варти усіх арештованих учасників протестних акцій, крім тих, які вчинили вбивство, та закриття відповідних кримінальних проваджень.

10. Верховна Рада України бере на себе відповідальність за розв'язання громадянського конфлікту, закликає народних депутатів України до участі в пленарних засіданнях, прийняття вичерпних рішень для зупинення не правового розвитку подій та врегулювання протистоянь мирними засобами.

11. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Голова Верховної Ради
України

В. РИБАК

м. Київ
20 лютого 2014 року
N 740-VII

Источник информации: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T140740.html

Прошу всех моих Френдов, независимо от страны, где Вы находитесь, помогите луганчанам хотя бы информационно, им сейчас очень нужна помощь

Tags: В Киеве - хунта., Луганск., Россия - помоги!, Украина после крымского референдума., Юго-Восток Украины., майдан.. Боже храни Украину!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments